Spring naar content

Verbetering bekostiging huisartsenzorg: wat ligt er op tafel?

April 2023

De NZa werkt aan drie projecten over de bekostiging van de huisartsenzorg en multidisciplinaire zorg. Waar gaan ze precies over, hoe is de LHV erbij betrokken en wat betekent dit voor huisartsen? De Dokter zet het voor je op een rij.

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Wil jij meer weten over toepassen van AI in je dagelijkse werk als huisarts? Kom op woensdag 28 mei naar

Namens de afdeling De Gelderse Rivieren waren Hanneke van der Veer en Linda Schoots-Verkleij bij de LHV-vergadering aanwezig. Hieronder een

We kijken terug op een inspirerende eerste afdelingsberaad op 11 maart jl. Tijdens dit afdelingsberaad bespraken we samen de agendapunten/thema’s