Spring naar content

LHV houdt de vuist op tafel

December 2023

Anderhalf jaar geleden stonden duizenden huisartsen en praktijkmedewerkers met spandoeken op het Malieveld. Het manifest ‘Met de vuist op tafel’ bevatte tien actiepunten om de huisartsenzorg overeind te houden. Hoe staat het ervoor met de concrete, afdwingbare oplossingen voor de grootste knelpunten in de huisartsenzorg?

Uit De Dokter december 2023

Met artikelen over de nieuwe handreiking praktijkhuisvesting, informatiebeveiliging en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Jochem van Emburg, derdejaars huisarts in

De deadline voor het indienen van de financiële jaarverantwoording is 31 mei. Veel huisartsenpraktijken krijgen dit jaar voor het eerst

De handhaving op schijnzelfstandigheid door de Belastingdienst is vorige maand van start gegaan. Vanwege alle onrust is er een ‘zachte