Spring naar content

‘Helemaal praktijkhouder, maar dan in loondienst’

Juni 2024

Praktijkhouder zijn, maar zonder zorgen over bedrijfsvoering, regeldruk en ict-systemen. Fenneke van den Brand heeft samen met een collega een duopraktijk in een gezondheidscentrum van Stroomz in Eindhoven.

Uit De Dokter juni 2024

Met artikelen over de LHV-ambassadeurs, de keten van praktijkstart, structurele vergoeding MTVP en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

De vergoedingsregeling voor de UZI-medewerkerspas vervalt per 1 april. Vervalt de UZI-pas van een medewerker vóór 9 juni? Vraag dan

De tweede aflevering van onze podcastserie ‘Je eigen praktijk’ is nu te beluisteren! Huisartsen Rijan Falkenberg en Daniëlle van der

Op 18 maart kwam de landelijke ledenvergadering bijeen om belangrijke ontwikkelingen in de huisartsenzorg en binnen de LHV te bespreken.