Zzp-huisarts? Kijk kritisch naar je werkvorm
November 2024
Het hing al jaren in de lucht: langdurig waarnemerschap wordt steeds moeilijker. Vanaf volgend jaar gaat de Belastingdienst de wet DBA handhaven. Dat betekent dat praktijkhouder en waarnemend huisarts financieel risico lopen bij schijnzelfstandigheid. Intussen is een nieuwe wet voor zzp’ers in de maak. De LHV zet zich in voor blijvende mogelijkheden voor waarneming bij ‘ziek, piek en uniek’, vertelt bestuurslid Hilly ter Veer.

Alles over het zelfstandigenbeleid lees je in ons thema.
Uit De Dokter november 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over de wet DBA, cao huisartsen in loondienst, contractuitbreiding bij personeelstekort en een interview met LHV-voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook
Namens de afdeling De Gelderse Rivieren waren Hanneke van der Veer en Linda Schoots-Verkleij bij de LHV-vergadering aanwezig. Hieronder een
We kijken terug op een inspirerende eerste afdelingsberaad op 11 maart jl. Tijdens dit afdelingsberaad bespraken we samen de agendapunten/thema’s
De LHV zoekt enthousiaste huisartsen die een tijd “oplopen” met een jonge collega; het levert een frisse blik op! We